HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2008 yılında İzmir Atatürk Organize ve Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan firmamız. BigFoot markası altında yurtiçi ve yurtdışı Demir Çelik sektöründeki firmalar için; Mühendislik hizmeti, danışmanlık, AR-GE faaliyetleri ve yedekparça imalatı yapan uluslararası bir firmadır.

Makina parkuru ve konusunda deneyimli personeli sayesinde firmalara çözüm ortağı olmuş ve ürettiği çözümleri başarıyla uygulamıştır.


  • MİSYONUMUZ


    Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, sektördeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak , sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmek , ayrıca tüm bunları yaparken çevreye ve topluma saygılı , çalışanların mutlu olduğu bir ortamda üretim yapmak amacımızdır. Bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmaktır.

  • VİZYONUMUZ


    Görev ve sorumluluklarının bilincinde her zor işi başarıyla tamamlayan, demir çelik sanayisinin ihtiyacı olan her türlü model, döküm ve işleme alanında faaliyet gösteren firmalar içinde lider olmak, konusunda marka olmak, yeni teknolojileri takip ederek alanında yurtiçi ve yurtdışı yeni pazarlar bulmak.TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bütünlük ve Etİk Davranış
Tarafsızlık
Tüm Bİreylere Saygı
Sosyal ve Çevresel Sorumluluk’tur.